راهنمای استفاده مشتریان

به منظور راحتی بیشتر مشتریان گرامی؛ استفاده از سایت ویترین به نشانی اینترنتی VitrinGroup.com در چهار مرحله دسته بندی شده است که در زیر مشاهده می گردد. این چهار مرحله از جستجوی محصول در سایت شروع شده و به خرید حضوری – اینترنتی محصول ختم می شود. در هر مرحله توضیحات مربوطه ارائه شده است.

1. جستجوی محصول

محصول خود را بر اساس کلیدواژه موردنظرتان در سایت جستجو نمایید. محصولات مرتبط با کلیدواژه های جستجوی شما نمایش داده می شود. پس از آن می توانید از قسمت فیلتر سایت استفاده نموده و فروشگاههایی که در نزدیکی شما هستند را مشاهده نمایید. همچنین می توانید محصولات نمایش داده شده را بر اساس جدیدترین یا ویژگیهای مشابه مرتب نموده و مشاهده فرمایید.

2. مقایسه محصول

همواره انتخاب از میان محصولات متنوع، کار آسانی نیست. در میان محصولاتی که مشاهده نمودید اگر محصولاتی مشاهده کردید که نیاز به مقایسه ظاهری یا مقایسه بر اساس مشخصات دارند، می توانید با استفاده از ویژگی مقایسه سایت، تا حداکثر 5 عدد از محصولات را بصورت همزمان بر اساس تصاویر و مشخصات محصول شامل جنس پارچه، ابعاد آنها، منطقه فروشگاه محصول و قیمت محصولات با یگدیگر مقایسه نمایید. بدین ترتیب انتخاب دشواری نخواهید داشت.

3. انتخاب محصول

پس از جستجو و مقایسه محصولات بر اساس تصاویر و مشخصات؛ می توانید انتخابی مطمئن، سریع و راحت داشته باشید و محصول یا محصولات موردنظرتان را با مناسب‌ترین قیمت و صرف کمترین زمان ممکن خرید نمایید. دسترسی آسان به محصول باکیفیت، دارای مناسب‌ترین قیمت، در سریع‌ترین زمان ممکن و از نزدیک‌ترین فروشگاه، لذت‌بخش‌ترین تجربه خرید است.

4. خرید محصول

خرید حضوری – اینترنتی یعنی چی؟ خرید از سامانه ویترین به نشانی اینترنتی VitrinGroup.com از دو طریق  خرید اینترنتی یا خرید حضوری صورت می پذیرد.

خرید اینترنتی : درصورتی که فروشگاه موردنظر مشتری، ظرفیت فروش اینترنتی از طریق سایت ویترین و ارسال سفارشات را داشته باشد، مشتری می تواند با استفاده از سایت ویترین محصول موردنظر خود را بر اساس تصاویر و مشخصات محصول شامل جنس پارچه، مدل یقه، نوع آستین، نحوه بسته شدن، ابعاد و قیمت محصول بصورت اینترنتی خریداری نموده و در آدرسی که ثبت نموده است، دریافت نماید.

خرید حضوری : درصورتی که فروشگاه موردنظر مشتری، ظرفیت فروش اینترنتی از طریق سایت ویترین یا ارسال سفارشات را نداشته باشد یا مشتری برای پروف لباس یا هر دلیل دیگری تمایل داشته باشد که بصورت حضوری به فروشگاه موردنظر مراجعه کند، می تواند پس از انتخاب محصول موردنظر، بصورت حضوری به فروشگاه موردنظر رفته و جهت خرید محصولی که انتخاب کرده است اقدام نماید. همچنین اطلاعات تماس فروشگاه در سایت عرضه می گردد و مشتری می تواند قبل از مراجعه حضوری، مستقیما و بدون واسطه با فروشنده تماس گرفته و فرآیند خرید حضوری خود را تسهیل نماید.